En Yeni Web Hazır Şablonları ile Web Sitenizi Oluşturun

Bir web sitenizin olmasını istiyorsanız ancak nereden başlayacağınızı, nasıl tasarlayacağınızı bilemiyorsanız, eniyiweb hazır şablonları ve barındırma modelleri ile web sitenizi hemen yaratabilirsiniz.

Sektörünüze uygun olarak, yüzlerce hazır web sitesi şablonu arasından size uygun olanı seçerek web sitenizi yaratabilirsiniz. enyeniweb web sitesi şablonları arasında sadece özel şirketler için değil aynı zamanda belediyeler, muhtarlıklar, dernekler, OSB’ler ve sivil toplum kuruluşları tarafından da kullanılabilecek şablonlar bulunmaktadır. İlaçlama şirketi, çiçekçi, emlak ofisi, restaurant, kombi servisi, tekstil, araba kiralama firması, taksi durağı, inşaat firması, yapı-dekorasyon, zayıflama ürünleri, otel gibi aklınıza gelebilecek tüm iş alanlarında yüzlerce hazır web sitesi şablonu bulunmaktadır. Sizin sektörünüze özel bir şablon yoksa da yine kullanıma hazır olarak sunulan Kurumsal Firma Web Sitesi şablonlarından kullanabilirsiniz.  

enyeniwebhazır web sitesi şablonları kullanarak herhangi bir teknik bilginiz olmasına gerek olmadan web sitenizi yayına alabilirsiniz. Gelişmiş yönetim paneli, istediğiniz sayfaları veya kategorileri yayına alıp istemediklerinizi kolayca kaldırabilmenize imkân tanımaktadır.

enyeniwebhazır web sitesi teması aldığınızda barındırma için ek bir ücret ödemenize veya barındırmayı nasıl yapacağınızı düşünmenize de gerek yoktur. Şablonun yıllık ücreti içerisinde barındırma, şema tasarımı, yönetim paneli gibi tüm özellikleri alarak kullanabilirsiniz. Web tasarımı için de ek bir ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. Hazır olarak gelen, tüm ayrıntıları düşünülmüş web sitesi şablonlarından birini seçerek web sitenizi hemen yayına alabilirsiniz.

Enyeniweb Web Sitesi Şablonu Size Ne Sağlar?

Sitenizde ürünlerinizle ilgili bilgileri yayınlayabilir, ürün kategorilerinizi paylaşabilir, sektörünüzle ve ürünlerinizle ilgili makaleler yayınlayabilirsiniz. Sitenizde yayınlayacağınız SEO uyumlu makaleler aramalarda daha fazla bulunarak daha fazla kullanıcıya ulaşmanıza faydalı olacaktır. Sektörünüzle ilgili ne kadar çok makale ve bilgiyi sitenizde yayınlarsanız bulunma ve ziyaret edilme oranınız da o ölçüde artacaktır.

Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili bilgi almak isteyen müşterileriniz web sitenizi ziyaret ederek, referanslarınız, ürünleriniz ve eğer proje bazlı çalışan bir firmaysanız, daha önceki çalışmalarınızla ilgili bilgi edinebilirler. Web sitenizin olması hem müşterilerinizde yaratacağınız güveni artıracak hem de satışlarınızı destekleyecektir.

Sayfanızda e-bülten aboneliği özelliğini kullanarak ziyaretçilerinizden e-posta adreslerini alabilirsiniz. Bu sayede, onlara e-posta göndererek site ziyaretçileriniz ile düzenli iletişim kurma şansınız olacaktır. Kullanıcılarınızı, sitenizdeki yeni makalelerden veya yeni ürün ve kampanyalarınızdan bu yolla haberdar edebilirsiniz.

Firmanızın konumunu ve Google Maps üzerindeki yerini de sitenizde paylaşabilirsiniz. Google Maps özelliği de enyeniweb web sitesi şablonları içerisinde hazır olarak gelen özelliklerden bir diğeridir. Ofisinize veya mağazanıza gelmek isteyen müşterileriniz harita üzerindeki konumunuzdan size kolaylıkla ulaşabileceklerdir.

Web sitenizi aynı zamanda firmanıza yapılacak iş başvurularını almak, insan kaynakları politikalarınızı ve açık pozisyonlarla ilgili iş ilanlarını yayınlamak için de kullanabilirsiniz. İş başvurusu yapanlar CV’lerini direkt olarak web siteniz üzerinden yollayarak başvuru yapabilirler. Bu özellik de iş başvurularını düzenli şekilde almanızı sağlayarak işinizi daha rahat yapmanıza destek olacaktır.

Alacağınız web sitesi şablonu ile ana sayfa, ürünler sayfası, blog sayfası, iletişim sayfası gibi sayfalar oluşturmanız mümkün olacaktır. Bu web sitesinde istediğiniz kadar kategori oluşturabilir ve ürünlerinizi kategorilerde listeleyebilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz sayıda alt sayfayı da yayına alabileceksiniz. Ürünleriniz ve firmanızla ilgili tanıtım videolarını da web sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Kullanacağınız web sitesi şablonu ile firmanızın veya kurumunuzun sosyal medya linklerini de ikonlarıyla birlikte ekleyebilirsiniz. LinkedIn, Twitter, Instagram, Facebook ve Skype profillerinize, sitelerin ikonlarıyla birlikte yer verebilirsiniz. Slider menú özelliği, kayan ekranlarda ürün ve kampanyalarınızı ön plana çıkartmanızı sağlayacaktır. Görsel olarak sitenize şıklık katacak olan slider menü ekranlarını yayınlamış olacaksınız.

Web sitesinin mesajlaşma özelliği ile, web siteniz üzerinden size mesaj gönderen kullanıcılara anında cevap verebilirsiniz. Web siteniz üzerinden gönderilen mesajlar size iletilmiş olacaktır. Kurumsal sayfanızda kurumunuz hakkında bilgileri, basın haberlerini, çalışan ve ekip bilgilerinizi de yayınlayabilirsiniz.  Web sitenizde çalışanlarınızın, kadrolarınızın profil ve resim gibi bilgilerine de yer verebilirsiniz.

Yayına alacağınız web sitesi mobil uyumlu olacak ve telefon ve tablet gibi mobil cihazlarda masaüstü versiyonundaki tüm özellikler aynı şekilde çalışacaktır. Bu sayede web sitenizle sadece masaüstü PC ve laptop kullanıcılarına değil aynı zamanda tüm mobil kullanıcılara da ulaşmış olursunuz.

Siz de web sitenizi tasarlamak için enyeniweb hazır web sitesi şablonları ve demo sayfalarını inceleyebilir, sorularınız için iletişim hattımız üzerinden bize hemen ulaşabilirsiniz.

Eniyiweb Web Sitesi Şablonlarında Hangi Sayfa ve Özellikleri Alırsınız?

 • Gelişmiş Self SEO Linkleri
 • Gelişmiş Slider Özellikleri
 • Kurumsal Sayfalarınız
 • Haberler Sayfanız / Duyurular Sayfanız
 • Bilgi Sayfaları / Kategori Sayfaları / Ürün Sayfaları
 • Tanıtım Videoları Galerisi
 • İletişim Menüsü, İletişim Sayfası ve İletişim Formu
 • Sosyal Medya İkonları ile Profil Linkleri
 • Google Maps ile Adres Bilgisi
   

Eniyiweb Web Sitesi Şablonları Yönetim Paneli Özellikleri Nelerdir

 • Gelişmiş Yönetim Paneli Özellikleri
 • SEO Alanları Kontrolü Menüsü
 • Manşet Yönetimi Menüsü
 • Projeler Yönetimi Menüsü- Proje Ekleme, Proje Düzenleme, Proje Kaldırma
 • Mesaj Yönetimi ile iletişim sayfasından size ulaşanlara anında cevap yazabilme
 • Kurumsal Sayfaların Düzenlenmesi
 • Sınırsız Alt Sayfa Ekleyebilme
 • Sınırsız Kategori Düzenleyebilme
 • Video Galerisi Yönetimi ile çok sayıda video yayınlayarak sayfa düzenleyebilme

https://www.enyeniweb.comhttps://www.enyeniweb.com