Emlak/Gayrimenkul Web Sitesi 4
Fiyat
500 En Yeni Web Hazır Site
#Enyeniweb hazır site çözümleri ile Emlak Sitesi olmayan Emlakçı kalmasın. Bir emlak sitem olsun diyen emlakçılar için web tasarımını ve içerik yönetim  ile mobil uyumlu yeni paketimiz #Enyeniweb ile yayına girmiştir. Emlak sitesi sahibi olmak isteyen firmalarımız için, google da bulunabilen, rahatlıkla hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan fac
Kategori
Emlak

#Enyeniweb hazır site çözümleri ile Emlak Sitesi olmayan Emlakçı kalmasın. Bir emlak sitem olsun diyen emlakçılar için web tasarımını ve içerik yönetim  ile mobil uyumlu yeni paketimiz #Enyeniweb ile yayına girmiştir.

Emlak sitesi sahibi olmak isteyen firmalarımız için, google da bulunabilen, rahatlıkla hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan facebook kadar kolay güncellenebilen web tasarım'ına sahiptir.

1 İş Gününde Teslim Üstelik İçerik ile beraber.

Hosting ve Domain için ayrı ayrı ödeme yapmanıza gerek yok. Tamamen ücretsiz 499 TL hosting ücreti karşılığında Domain , Hosting ve Yönetilebilir Web Sitesi beraber.

Mobil ve Tablet uyumlu responsive Emlak Sitesi isteyen Emlakçılar için ücretsiz web siteleri, en kaliteli web siteyi en uygun fiyatlarla sahip olmanın garantisini sunuyor.

  • Kurulum Ücretsiz
  • Sunucu Ve Domain Ücretsiz
  • Sitem Mobil Ve Tablette Açmıyor Derdi Yok
  • Sitem Google Aramalarında Çıkmıyor Demek Yok!

Artık günümüz koşullarında en etkili reklam aracı olan internet ve buna bağlı sosyal medya hesapları ile binlerce alıcıya ulaşmak ve daha ucuza reklam yapmak #enyeniweb ile mümkündür. 

Modern görünüme sahip ve son teknolojiler kullanılarak hazırlanan emlak temalarımızdan beğendiğinizi seçin sizin adınıza hazırlayalım.

Kolay kullanıma sahip yönetim panelinde emlağınıza ait; 

Emlak No, Emlak Tipi, Aidat Bedeli, Garaj Sayısı, Bina Yaşı, Emlak Durumu, Alanı, Oda Sayısı, Eşya Durumu, Bulunduğu Kat, Yayınlanma Yarihi, Emlak Fiyatı, Banyo Sayısı, Kredi Durumu, Kat Sayısı, Isıtma Sistemi 

gibi özellikleri kayıt edebilir veya değiştirebilirsiniz.

 

Gelişmiş Arama seçeneğiyle site ziyaretçileriniz ilanlarını kriterlerine göre aratarak, kolayca istedikleri emlağa ulaşabileceklerdir.

Harita Desteğiyle ziyaretçileriniz kolaylıkla emlağın yerini tespit edebileceklerdir.

İlana video ekleme özelliği sayesinde youtube kanalıyla çektiğiniz gayrimenkulun videosunu ilanınızda yayınlayabilirsiniz.

Gelişmiş Türkçe Paneli sayesinde kolayca emlak girişinizi, düzenlemesini, resim ve video eklemesini yapabilirsiniz.

Danışman ekleme özelliği sayesinde şirket bünyesinde çalışanlarınıza özel kullanıcı adı ve şifre belirleyerek, kendilerine ait yönetim panelinden emlak girişi yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Kurumsal mail kullanabilme; adresinizin uzantısına sahip mail adresi kullanabilmenize imkan sağlıyoruz.

Tema renk değişikliği, istenildiği takdirde temanızda tek tuşla renk değişikliği yapabilirsiniz.

En Yeni Web ile web site sahibi olmak artık hem çok hızlı hem de çok ucuz üstelik demo sayfalarda gördüğünüz tüm içerik ile beraber siteniz hazır halde 1 gün içinde teslim ediyoruz.

En Yeni Web ile idaalıyız, hem ekonomik hem kendiniz yönetebileceğiz istediğiz bilgi değiştirip yeni haber ve resimleri projelinizi anında yayınlayabileceğiniz web sayfasını sizlere sunuyoruz.
Bütün bunların yanında Mobil, Tablet ve Telefonda tam gösterim hepsi sadece 499 TL domain (isim hakkı) barında hizmeti dahil fiyatımız. 
Üstelik 15 gün ücretsiz kullanın, beğenmezseniz para iadesi ile test edin deneyin emin olun sonra ödeme yapın.
Emlak Sitesi isteyen Firmalarımız , hızla gelişen ve büyüyen bir sektör ve web siteleri sayesinde tüm dünyaya açılma imkânı elde etmişlerdir. 

Web Tasarım Ücreti Ödemeyin