Adwors Reklamı (Aylık)
Fiyat
500
  Reklamlarını Bugün Google Yayınlayın Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmeti Google da arayan Müşterileriniz Sizi Bulsun.   Google AdWords-EnYeniWeb ile için büyük bütçeli yatırımlara ihtiyaç duymadan web sayfanızdaki ürünü veya Hizmeti google sıralama sonuçlarına bağlı kalmadan ilk sayfada gösterim alın.

 

Reklamlarını Bugün Google Yayınlayın
Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmeti Google da arayan Müşterileriniz Sizi Bulsun.

 

Google AdWords-EnYeniWeb ile için büyük bütçeli yatırımlara ihtiyaç duymadan web sayfanızdaki ürünü veya Hizmeti google sıralama sonuçlarına bağlı kalmadan ilk sayfada gösterim alın. İşte tam size uygun Google AdWords paketleri #Enyeniweb güvencesi ile  sizlere sunuyoruz..


Her sektöre hitap eden  Google AdWords Reklam Paketlerimiz internet ortamında müşterilere ulaştırmayı hedefleyenler için mükelmel bir araçtır. 

Sektorunuz ile alakalı kelimelerde ilk sırada yer alın. Yeni müşteriler kazanmaya başlayın. Google Reklamları ile kapınıza kadar gelen fırsatı kaçırmayın.

 

En Basit Ve En Etkili Tanıtım Yolu Google AdWords 

Bütçe Belirleme

Adwords reklamlarında öncelikle bütçenizi belirlemeli ve bütçenizin esnekliğine göre hareket etmelisiniz. Bir tür açık artırma olarak nitelendirilebilecek Google Adwords’te ne kadar çok bütçe ayırırsanız o kadar yüksekte yer alırsınız.

Organik aramalarda üst sıraya çıkmak için günlük bütçenizi ayarlamalısınız. Uzmanlar size yardımcı olurken tıklama başına maliyet (TBM) sisteminin geçerli olduğunu bilin.

 

Artık günümüz koşullarında en etkili reklam aracı olan internet ve buna bağlı sosyal medya hesapları ile binlerce alıcıya ulaşmak ve daha ucuza reklam yapmak #Enyeniweb ile mümkündür.

Anahtar Kelime Belirleme

Bütçe belirledikten sonra anahtar kelime tespitine geçilir. SEO uzmanları arama motorlarında yaptıkları analizler sonucu reklamınızın aramalarda gözükmesini sağlamak için seçmeniz gereken sözcükler ya da kelime öbeklerini belirlerler. Böylece üst sıradaki yerinizi alırsınız. İnternet kullanıcıları sektörünüze yönelik aramalarında karşılarında sizi görürler.


#Enyeniweb ile idaalıyız, hem ekonomik hem kendiniz yönetebileceğiz istediğiz bilgi değiştirip yeni ürünler ve resimleri veya hizmet satışlarınızı yayınlayabileceğiniz web sayfasını sizlere sunuyoruz. Bununla beraber alacağınız Google AdWords Reklam ile sitenizi hızla google üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz.

 

Sizinde İnternet Üzerinden  müşterilerinize ulaşacak bir web sayfasına sahipseniz , hızla gelişen ve büyüyen bir sektör ve internetten satış  sayesinde tüm dünyaya açılma imkânı elde edin.
#İnternetten satışı yapmak için yeni müşterileri çevrenizden mi buluyorsunuz, küçük bir yatırım ile çevrenizi tüm dünya ile değiştirin. Yeni müşteriler kazanın ve satış hacminizi genişletin. 

Kaliteli web sitesi güvenilirliğini kanıtlayan firmalar, kısa zaman içinde çok ziyaretçi çekerek kendi reklamlarını çok az bir ücret karşılığında yapmayı başarmaktadırlar. 

#Enyeniweb Google AdWords Reklam sizlere web dünyasında yeni bir pencere açıyor ve yeni müşteriler kazanacak şekilde sizleri yönlendiriyor.

Farklı Sitelerde Reklam Verme

Reklamlarınızı aynı zamanda başka sitelerde de yayınlama imkanına sahipsiniz. Tanıtımlarınız Google’ın sahip olduğu ya da ortağı olduğu sitelerde de görüntülenebilir. Ayrıca siz de tanıtımlarınızın ve kampanyalarınızın sergileneceği siteleri belirleyebilirsiniz. Görüntülü reklam ağı olarak adlandırılan web siteleri de otomatik olarak gösterileceğiniz yerleri belirler.

Reklam Sırlaması 

Google ilk sayfada Adwords reklamları istenilen sayıda gösterilemiyor. Reklam sıralaması özelliği ile belirlenen hedef kelimelerinde arama yapıldığı anda ilk 3 – 4 sırada ilgili tanıtımlar yer alıyor. Böylece adil bir seçim yapılmış oluyor. Adwords de reklam sıralaması için ideal bir araç oluyor.

Böyle Bir Google AdWords  Çalışması Yok Sonuçları En kısa sürede Görme  garantisi #EnYeniWeb Farklı İle 

BENZER ÜRÜNLER

Hic kayit yok!