Canlı Destek Sistemi Web siteniz için
Fiyat
150
Web Sitenizin Ziyaretçileri ile Konuşun EnYeniWeb TalkTo sistemimizle, ziyaretçileriniz sitenizi incelerken, onlara eşlik edin. Güven, sadakat ve yüksek dönüşüm oranları kazanın.  Canlı Destek Sistemi Web siteniz için ; Ziyaretçilerinizle anlık yazışarak satışlarınızı %40'a varan oranlarda artırın, müşteri me
Kategori
Canlı Destek

Web Sitenizin Ziyaretçileri ile Konuşun

EnYeniWeb TalkTo sistemimizle, ziyaretçileriniz sitenizi incelerken, onlara eşlik edin. Güven, sadakat ve yüksek dönüşüm oranları kazanın. 

Canlı Destek Sistemi Web siteniz için ;

Ziyaretçilerinizle anlık yazışarak satışlarınızı %40'a varan oranlarda artırın, müşteri memnuniyetinizi yükseltin EnYeniWeb TalkTo  Sistemi ile kolayca müşterilerinizi, geri dönüşüm ve satışlarınızı arttırın. EnYeniWeb canlı yardım sistemi, sitenize gelen müşterilerinizin sorularına cevap verin  satışlarınızı arttırmanız için geliştirilmiş Canlı Destek Sistemidir, Ayrıca site sahiplerinin, ziyaretçilerine/müşterilerine canlı destek vermesini, ziyaretçilerle gerçek bir mağazada olduğu gibi birebir konuşmalar yapmasını sağlamaktadır.

EnYeniWeb TalkTo kolayca sitenize eklenir. Kolay arayüzü olan Kontrol Paneli sayesinde müşterilerinize kolayca ulaşın.Müşterilerinize sitenize girdiğinde haberiniz olsun tıpkı bir mağza gibi karşılayın onları. Müşterileriniz artsın. Daha Fazla kişiye ulaşın .EnYeniWeb TalkTo iOS ve Android uygulamaları ile müşterilerinize soru, talep, şikayet ve satış gibi konularda sizden hizmet alabilecekleri mobil bir uygulamaya sahip olun.

  • HİZMET MALİYETİNİZİ DÜŞÜRÜN!
  • HİZMET KALİTENİZİ DEĞERLENDİRİN
  • MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİZİ ARTTIRIN
  • YENİ BİR SATIŞ KANALI YARATIN

 

BENZER ÜRÜNLER

Hic kayit yok!